• aero start 1 PL samolot
  • aero start 2 PL ludzie
  • aero start 3 PL tablet

Szkolenie efektywność trenera

Naszym celem było stworzenie szkolenia dla trenerów, po którym z przyjemnością wyjdziesz na środek sali szkoleniowej.

Trener to nie tylko osoba, która wyświetla prezentacje. Trener to osoba, która odpowiada za przebieg szkolenia oraz za wszystko to, co odbywa się na sali szkoleniowej. Trener aktywnie pracuje z grupą i ułatwia uczestnikom zdobycie umiejętności i wiedzy. Szkolenie efektywność trenera nie skupia się tylko na kwestiach komunikacyjnych. Pokażemy, jak projektować proces uczenia, jak przygotowywać materiały oraz jak angażować uczestników w procesie kształcenia.

Szkolenie jest kierowane do osób, które chcą przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. Szkolenie będzie cenne zarówno dla osób już prowadzących szkolenia jak i dla początkujących.

Szkolenie przygotowaliśmy po to, by nauczyć specjalistów/ekspertów w swojej dziedzinie jak skutecznie i bez stresu przekazać wiedzę.

Na zajęciach uczestnicy otrzymają wiedzę teoretyczną, ale będą także ćwiczyć (np. zadawanie pytań otwartych, sterowanie dyskusją grupową czy budowanie bloków szkoleniowych). Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu poświęcimy odpowiednią ilość czasu i uwagi każdemu uczestnikowi.

Szkolenie trwa tylko 2 dni. To krótko, jeżeli porównamy je z różnego rodzaju szkołami trenerów. Nasz kurs to jednak dobrze przemyślane i przygotowane szkolenie, prowadzone przez trenera skupionego na celach. Uważamy, że 2 dni intensywnego warsztatu wystarcza, by nauczyć się tego, co potrzebne do zaprojektowania i poprowadzenia dobrego szkolenia przez specjalistę, instruktora czy menedżera.

Pamiętajcie - ciągłe doskonalenie przyniesie zadowalające efekty w codziennej pracy trenera.


Aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób AERO może pomóc w przeszkoleniu pracowników Twojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś.

AERO Robert Szymborski
91-323 Łódź, ul.Pojezierska 24/8
Polska

Tel.: +48 609-933-646
Mail: biuro@aero.info.pl

NIP: 774-226-65-76
Regon: 361993553


Facebook - AeroSzkolenia Linkedin - Robert Szymborski